Ochraniacze do łóżeczka

Ochraniacz do łóżeczka

Ochraniacz do łóżeczka to rozwiązanie, dzięki któremu wyeliminujesz nawet najmniejsze zagrożenie. Ochraniacz do łóżeczka skutecznie zabezpiecza przed nieprzewidzianym wypadkiem, gdy dziecko przekręci się lub zmieni pozycję na inną.

Wszystkie produkty wykonywane są ręcznie, z dbałością o najmniejszy nawet detal. Jest to gwarancją najwyższej jakości wyborów, które spełniają wymagania i oczekiwania rodziców oraz potrzeby maluchów.

Ochraniacz z jednej strony może zostać wykonany z wysokogatunkowej bawełny o unikalnym wzorze, z drugiej zaś z bajecznie puszystego i mięciutkiego oraz oryginalnego pluszu minky. Możliwe również jest wykonanie obustronnie z wysokogatunkowej bawełny. W środku znajduje się antyalergiczna włóknina nadająca lekkość, a zarazem zapewniająca stabilność oraz zabezpieczająca maluszka przed ewentualnymi urazami.

Wstążki umieszczane są w miejscach, które powinny stabilnie trzymać szczebelki łóżeczka i tak, by nie przesuwał się podczas zabawy dziecka.

Szyjemy ochraniacze w dowolnym rozmiarze a najczęściej zamawiane są :

30 cm x 180 cm

30 cm x 160 cm

Dbanie o produkty Gugu Baby to pranie w 30 stopniach w pralce, nie używać wybielaczy i prasować w temperaturze - poziom bawełna.

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz